blankprávník online chat

Advokát online — Mgr. Vladimír Churcev

Účinná právní pomoc bez prodlení. Rychlé řešení právních problémů, analýza dokumentů, posouzení rizik a šancí na úspěch případu na dálku.

telegram
blank
blank
blankprávní služby online

Včasná právní pomoc online

Právní poradenství online – výhodné řešení pro ochranu vašich práv v obtížných situacích. Poskytuji kvalifikovanou pomoc v čase, který klientovi vyhovuje, prostřednictvím Skype, Microsoft Teams, Viber, Whatsapp, Telegram nebo jiným způsobem. Odpovídám na dotazy, vysvětluji právní normy, dávám doporučení k řešení problému.

blank

Soukromým osobám

 • Posouzení právní situace a nalezení řešení 
 • Vypracování scénáře opatření na ochranu práv
 • Řešení konfliktů se sousedy, zaměstnavateli, nájemníky
 • Audit a příprava dokumentů
 • Migrační poradenství
 • Pomoc při řešení sporů u soudu
blank

Právnické osoby

 • Registrace a likvidace podniku 
 • Daňové a úvěrové poradenství
 • Pomoc při řešení pracovních sporů
 • Zkoumání dokumentů
 • Doporučení k ochraně práv v soudním řízení
 • Odvolání proti rozhodnutím státních orgánů a soudů
blankprávníci online

Proč potřebujete právníka online

Advokát je potřebný nejen u soudu. V obtížných situacích při dělení majetku, rozvodu, stanovení opatrovnictví, přijetí dědictví, koupi nemovitosti, uzavírání smluv, propuštění z práce, konfliktech s partnery nebo věřiteli se neobejde bez pomoci odborníka. Právník posoudí situaci, upozorní na slabá místa, poskytne prognózu, pomůže vybudovat účinnou obrannou linii a zabránit negativním důsledkům. A protože některé okolnosti vyžadují okamžité řešení, vyplatí se přihlásit se na konzultaci online, abyste neztráceli drahocenný čas.

blank

Rusky mluvící právník

Mluvím plynně rusky, česky a anglicky, takže s klienty komunikuji bez jazykových bariér.

blank

Kvalifikovaná pomoc

Již více než 10 let pomáhám jednotlivcům a podnikatelům porozumět složitým právním otázkám a najít řešení problémů. Rozhovor si nahrávám, aby mi neunikly ani ty nejmenší detaily.

blank

Důvěrnost

Zaručuji anonymitu a ochranu osobních údajů klienta, informace o případu nepředávám třetím stranám.

blank

Veškeré právní problémy

Poskytuji poradenství v oblasti rodinného, pracovního, obchodního a trestního práva, pomáhám řešit problémy s nemovitostmi, dědictvím, duševním vlastnictvím a další.

blank

Průběžná podpora

Poskytuji jak jednorázové konzultace, tak vedu klienta až do uzavření případu a podle potřeby upravuji strategii obhajoby.

blank

Dodržování právních předpisů

Během online konzultace zajistím dodržování zákona, poskytnu právní posouzení případu a nabídnu právní možnosti řešení problému.

blankGARANCE

Upřímnost při práci s klientem

Ponořím se do problému klienta, zhodnotím situaci a nabídnu řešení. Upřímně hovořím o šancích na úspěch, upozorňuji na možná rizika a důsledky konkrétních kroků či nečinnosti. Při online komunikaci s klientem je právní poradenství placené až po jeho ukončení. Účet zahrnuje pouze ty služby, které byly poskytnuty během rozhovoru.

Poptat služby
advokáta

Zanechat poptávku 

Zavolejte na číslo 

Napište mi v messengeru 

nebo na mail 

blankRecenze klientů

Co říkají klienti o právních službách advokáta Mgr. Vladimir Churcev

Jan BartekJan Bartek
12:35 31 May 24
Už několikrát mi Vladimír pomohl obratem vyřešit složitou právní situaci. Moc děkuji!
UNWONTEDUNWONTED
13:35 24 Sep 23
Řešil jsem problém zabavování bankovních účtů policií. Právník nás okamžitě upozornil na naše šance, řekl nám strategii a načasování. Po 6 měsících byla ve všech 4 případech zatčení zrušena a peníze byly vráceny. Výborný odborník, doporučuji. Ach ano, bylo hezké, že s vámi byl právník vždy v kontaktu😎
Ekaterina AddamsEkaterina Addams
16:18 09 Jun 23
Požádal jsem o pomoc se splácením dluhu. Půl roku jsem se snažil situaci vyřešit sám, ale Vladimír mi pomohl problém vyřešit na jedné konzultaci, aniž bych vše hnal k soudu, což mi ušetřilo peníze a nervy. Velice vám děkujeme za vaši profesionalitu!
Skvělý právník!!! Pomohl se všemi aktuálními problémy v trestní věci a vyhrál soud. Nízká poklona a respekt.🙏🏼
Velmi profesionální člověk! Na moji žádost o konzultaci bylo vyřízeno velmi rychle. Poskytl všechny informace a pomohl mi tak rychle, že jsem to ani nečekal! Pracoval i nad rámec pracovní doby! což mezi jeho kolegy v Evropě není běžné. Vřele doporučuji!👌🏻
Vladimír NedvědVladimír Nedvěd
16:02 03 Sep 21
Profesionalita na prvním místě, příznivá cena. Pan Churcev dělá svojí práci velmi dobře.
Alex DorbyAlex Dorby
16:21 18 Mar 21
Naprostá nespokojenost. Nedoporučuji.Ovšem zvláštní že já vím kdo jste, když zajišťoval jste nám prodej bytu.
Milos MysickaMilos Mysicka
07:55 15 Aug 19
S Vladimirem jsme resili smlouvy a prodej bytu. Vse probehlo v klidu, poradil a pomohl na vysoke a profesionalni urovni.
js_loader
blankPrávní konzultace

Běžné problémy, které vám může pomoci vyřešit právník online

Poskytuji profesionální právní pomoc jednotlivcům i podnikům. Posuzuji situaci a rizika, hledám nejpříznivější způsoby řešení konfliktu, dávám doporučení k ochraně práv v souladu se zákonem. Během konzultace pronikám do problému klienta, v případě potřeby kladu upřesňující otázky, abych plně porozuměl situaci a našel efektivní řešení.

Poskytuji jednorázové konzultace, pokud klient vznesl požadavek, který lze vyřešit rychle, nebo vedu sérii konzultací, dokud není klientův problém vyřešen nebo nevyhraje spor u soudu.

blankadvokati online

Náklady na online poradenství

Prvotní právní poradenství online

Analýza žádosti klienta, zkoumání dokumentů, vysvětlování právních norem, vydávání doporučení k právním otázkám, hledání řešení problému

2 000

bez DPH

Právní podpora
online

Řada konzultací a po dohodě také online chat s právníkem – pro průběžnou podporu, strategii obhajoby a pomoc při řešení sporu u soudu

NA VYŽÁDÁNÍ
blankFAQ

Časté otázky

Právní poradenství online je skvělou příležitostí, jak získat profesionální právní pomoc v příjemném prostředí, v pohodlném čase a co nejrychleji. Pro schůzku s nejlepším právníkem nemusíte jezdit na druhý konec města nebo do jiného regionu – stačí se domluvit na dni a čase rozhovoru a spojit se přes internet, přičemž se můžete nacházet na jakémkoli místě.

Online konzultace jsou pohodové, protože klient je ve svém obvyklém prostředí, což přispívá k uvolnění. To znamená, že se bude cítit sebejistěji a snáze se mu bude o svém problému hovořit. Zároveň získáte kvalifikovanou pomoc, protože právník bez ohledu na formát schůzky jedná v rámci zákona, vysvětluje složité věci jednoduchým jazykem, pomáhá pochopit složité právní otázky a najít příznivé řešení.

Takové konzultace se zpravidla týkají řešení naléhavých otázek, které je třeba řešit okamžitě, nebo jednoduchých žádostí, které se rychle vyřeší, nevyžadují studium velkého množství dokumentů a zastupování u soudu. Složitější situace však lze po dohodě s klientem projednat on-line a je možné prodloužit dobu rozhovoru nebo uspořádat sérii takových schůzek.

Online právníci pomáhají klientovi porozumět složitým právním pojmům a legislativě, pochopit práva a povinnosti stran a najít východisko z konfliktní situace. Kromě toho specialisté provádějí odborné zkoumání dokumentů, pomáhají zkontrolovat, zda jsou žaloby, žádosti, nároky, stížnosti atd. správně vypracovány.

Můžete se na mě obrátit s jakýmkoli dotazem z oblasti rodinného, občanského, trestního, pracovního práva, ale i v otázkách souvisejících s registrací a podnikáním, včetně finančních a daňových. Provedu analýzu problému klienta, posoudím rizika a šance na úspěch, pomohu najít řešení a předepíšu scénář účinné ochrany, a to i u soudu.

Můžete se objednat na jednorázovou konzultaci nebo na sérii schůzek – záleží na vašem dotazu, složitosti problému a požadovaných službách. Za tímto účelem mě kontaktujte telefonicky nebo prostřednictvím messengeru nebo zanechte dotaz na webových stránkách.

Advokáta potřebují soukromé osoby ve složitých právních situacích, kdy se samy nedokážou zorientovat a potřebují pomoc odborníka k ochraně svých práv, řešení sporů, řešení konfliktů v přípravném nebo soudním řízení.

Právní služby pro občany:

 • konzultace o právních otázkách;
 • analýza dokumentů;
 • sepisování dokumentů;
 • posouzení rizik a vyhlídek na výhru;
 • vypracování žádostí o právní zastoupení pro různé případy;
 • vypracování strategie obhajoby;
 • nalezení řešení ve zdánlivě bezvýchodné situaci;
 • obhajoba práv a zastupování u soudu.

Ne všechny tyto služby jsou dostupné online. V řadě případů se právník musí s klientem setkat osobně. Mezi takové situace patří doprovod k výpovědi, poradenství v místech zadržení, shromažďování důkazů a výslech svědků, jednání s protistranou o mimosoudním řešení sporu, studium rozsáhlé dokumentace, obhajoba u soudu atd.


Právník online posoudí problém klienta, pomůže najít řešení a dá doporučení, jak postupovat, aby případ vyhrál. Můžete se na něj obrátit při rozvodu a dělení majetku, stanovení péče o děti, vymáhání výživného, koupi, prodeji nebo pronájmu nemovitosti, uzavření pracovní smlouvy, konfliktech v zaměstnání, problémech s nájemníky a sousedy, obvinění z trestného činu, získání dědictví atd.

Pro právnické osoby a soukromé podnikatele jsou k dispozici online služby, jako např.:

 • konzultace k jakýmkoli právním a finančním otázkám;
 • analýza dokumentace, příprava smluv;
 • pomoc při registraci podniku a získání licence;
 • vymáhání škod a náhrad;
 • odvolání proti soudním a vládním rozhodnutím;
 • ochrana duševního vlastnictví;
 • pomoc při řešení pracovních sporů.

Můžete získat jak jednorázovou konzultaci, tak se dohodnout na právní podpoře podnikání, která poskytuje průběžné konzultace a online chat s právníkem pro řešení naléhavých problémů.

Pro sjednání konzultace vyplňte formulář na webových stránkách nebo mi zavolejte telefonicky a pro upřesnění detailů spolupráce mě kontaktujte pro vás vhodným způsobem.

Online konzultace probíhá prostřednictvím videolinky v programech nebo messengerech podle výběru klienta. Může to být Skype, Microsoft Teams, Viber, Whatsapp, Telegram atd. Datum, čas a délka trvání schůzky, stejně jako její rozsah a cena, se domlouvají předem po telefonu. Na konci konzultace obdrží klient fakturu za službu.

Noví klienti, kteří se mnou nepodepsali smlouvu, budou muset na můj e-mail zaslat naskenovanou kopii dokladu totožnosti a poskytnout všechny potřebné dokumenty k případu, abychom získali úplný obraz.

Aby mi z rozhovoru s klientem neuniklo nic důležitého, pořizuje se záznam rozhovoru. Podrobně mi sdělíte svůj problém, já si prostuduji situaci a vyhodnotím rizika, vysvětlím vám všechny právní předpisy upravující řešení této záležitosti, nabídnu možnosti vývoje scénáře a poradím vám, jaké kroky je třeba učinit, aby byl proces dokončen ve váš prospěch.

Chcete-li si objednat konzultaci online, vyplňte formulář na webových stránkách, kontaktujte mě telefonicky nebo prostřednictvím messengeru.