blankAdvokátní kancelář Praha

Vymáhání pohledávek Praha

Nabízím účinné způsoby vymáhání pohledávek od fyzických a právnických osob. Pomůžu vám pochopit složitost jakéhokoli případu týkajícího se půjček, účtů a výživného a získat vaše peníze zpět.

telegram
blank

blankAdvokátní kancelář Praha

Úspěšné soudní a mimosoudní vymáhání pohledávek

Důkladně prostuduji klientův problém a vypracuji strategii vymáhání pohledávek přizpůsobenou konkrétní situaci. Chráním zájmy dlužníků a exekutorů v mimosoudních a soudních řízeních a pomáhám při vymáhání soudních rozhodnutí.

blank

Dlužníci

  • Prověření dluhových dokumentů
  • Příprava žaloby, předžalobní výzvy, žaloby, dohody o narovnání, splátkového kalendáře.
  • Vymáhání dluhů a úroků z dluhů
  • Jednání s dlužníkem a obhajoba zájmů u soudu
blank

Dlužníkům

  • Předcházení vymáhání pohledávek
  • Uznání insolvenčního a konkurzního řízení
  • Ochrana před protiprávním jednáním věřitelů a exekutorů
  • Jednání s věřitelem a zastupování u soudu

blankAdvokát v Praze

Proč potřebujete právníka pro vymáhání pohledávek v Praze

Ne každý dlužník souhlasí s tím, že bude poskytovat dluhy na úvěr, příjmy, účty, mzdu nebo výživné. Situace se zhoršuje, pokud jde o bezohledné dodavatele nebo podvodníky. Také se stává, že věřitelé jdou nad rámec zákona a vyvíjejí na dlužníka nátlak, včetně zapojení inkasních služeb. V takových situacích se bez šikovného právníka neobejdete. Pomůžu vám účinně chránit vaše práva, zajistit vymáhání pohledávek v Brně, Praze a dalších městech České republiky v zákonném rámci, snížit rizika právních problémů.

blank

Rusky mluvící právník

Hovořím plynně česky, rusky a anglicky, takže dokážu klientovi porozumět a srozumitelně mu vysvětlit všechna právní ustanovení a plán postupu.

blank

Důvěrnost

Veškeré informace o finanční situaci klienta získané v průběhu práce nejsou zveřejňovány ani předávány třetím stranám.

blank

Profesionalita

Jsem zapsán u České advokátní komory a mám více než desetiletou praxi ve všech typech vymáhání pohledávek.

blank

Komplexní vymáhání pohledávek

Nabízím služby v oblasti právního posouzení dokumentů, sepisování žalob a žalobních návrhů, vyjednávání, ochrany zájmů v rámci předběžného a soudního řízení, provádění nuceného vymáhání.

blank

Zvýšení šancí na úspěch

Pomůžu vám vyhnout se chybám, které ovlivní úspěch případu, vypracovat účinnou strategii obhajoby, sledovat dodržování všech postupů a minimalizovat rizika.

blank

Obrana proti protiprávnímu jednání

Během procesu chráním práva a zájmy klienta, dbám na dodržování právních předpisů a požadavků, abych zabránil nátlaku a nesprávnému postupu.

blankGarance

Upřímnost při práci s klientem

Pečlivě studuji dokumenty, chápu podstatu klientova problému a hledám východisko ze situace. Posoudím šance na získání peněz zpět a poctivě o tom klienta informuji. Vysvětlím klientovi, jakým rizikům bude muset čelit, co udělat pro úspěšné vyřešení problému a jak se vyhnout právním problémům.

Poptat služby
advokáta

Zanechat poptávku 

Zavolejte na číslo 

Napište mi v messengeru 

nebo na mail 

blankRecenze klientů

Co říkají klienti o právních službách advokáta Mgr. Vladimir Churcev

Jan BartekJan Bartek
12:35 31 May 24
Už několikrát mi Vladimír pomohl obratem vyřešit složitou právní situaci. Moc děkuji!
UNWONTEDUNWONTED
13:35 24 Sep 23
Řešil jsem problém zabavování bankovních účtů policií. Právník nás okamžitě upozornil na naše šance, řekl nám strategii a načasování. Po 6 měsících byla ve všech 4 případech zatčení zrušena a peníze byly vráceny. Výborný odborník, doporučuji. Ach ano, bylo hezké, že s vámi byl právník vždy v kontaktu😎
Ekaterina AddamsEkaterina Addams
16:18 09 Jun 23
Požádal jsem o pomoc se splácením dluhu. Půl roku jsem se snažil situaci vyřešit sám, ale Vladimír mi pomohl problém vyřešit na jedné konzultaci, aniž bych vše hnal k soudu, což mi ušetřilo peníze a nervy. Velice vám děkujeme za vaši profesionalitu!
Skvělý právník!!! Pomohl se všemi aktuálními problémy v trestní věci a vyhrál soud. Nízká poklona a respekt.🙏🏼
Velmi profesionální člověk! Na moji žádost o konzultaci bylo vyřízeno velmi rychle. Poskytl všechny informace a pomohl mi tak rychle, že jsem to ani nečekal! Pracoval i nad rámec pracovní doby! což mezi jeho kolegy v Evropě není běžné. Vřele doporučuji!👌🏻
Vladimír NedvědVladimír Nedvěd
16:02 03 Sep 21
Profesionalita na prvním místě, příznivá cena. Pan Churcev dělá svojí práci velmi dobře.
Alex DorbyAlex Dorby
16:21 18 Mar 21
Naprostá nespokojenost. Nedoporučuji.Ovšem zvláštní že já vím kdo jste, když zajišťoval jste nám prodej bytu.
Milos MysickaMilos Mysicka
07:55 15 Aug 19
S Vladimirem jsme resili smlouvy a prodej bytu. Vse probehlo v klidu, poradil a pomohl na vysoke a profesionalni urovni.
js_loader

blankAdvokátní služby

Odborná pomoc právníka při vymáhání pohledávek

Prostuduji dokumenty a vypracuji strategii vymáhání pohledávek přizpůsobenou konkrétní situaci. Navrhuji různé způsoby, jak dosáhnout cíle, připravuji dopisy s výzvou k úhradě pohledávek, dohody o narovnání a prohlášení o pohledávkách a poskytuji poradenství ve všech finančních otázkách.

blankZkušený advokát v Praze

Vymáhání pohledávek ceník

Úvodní konzultace

Studium situace klienta, analýza dokumentů a posouzení šancí na úspěch

Doba trvání je 1 hodina

2 000

bez DPH

Právní služby

Pomoc při přípravě dokumentů a shromažďování důkazů pro soud, mimosoudní a soudní vymáhání pohledávek, zastupování u soudu

NA VYŽÁDÁNÍ
blankFAQ

Časté otázky

Nejprve byste si měli promluvit s dlužníkem. Pokud nebude reagovat, zašlete mu písemnou žalobu s výzvou k zaplacení dluhu. Může vám to pomoci v soudním řízení, pokud k němu dojde. Pokud nebude reagovat, podejte žalobu k soudu. Chcete-li zvýšit šanci na výhru a udělat vše v rámci zákona, vyhledejte právní pomoc právníka. Ten vám pomůže shromáždit potřebné důkazy o dluhu, připravit žalobu a žalobní návrh a hájit vaše zájmy u soudu. 

Právník je důležitý zejména v případě, že jste se setkali s podvodem, bezohlednými klienty nebo partnery, půjčkou peněz bez potvrzení o příjmu nebo smlouvy o půjčce a v případě úpadku dlužníka.

Pokud dlužník nechce zaplatit, můžete své peníze získat zpět prostřednictvím soudu. K tomu je třeba zaslat soudu žalobu a předložit důkazy o tom, že vám daná osoba dluží peníze. Důkazem bude smlouva o úvěru, smlouva o dodávkách, účtenka, kontakt, výpisy z účtu a další. 

Pokud neexistují dokumenty potvrzující skutečnost dluhu, můžete si vyžádat výpovědi svědků, kteří viděli, kdy, kolik a komu jste půjčili. V této situaci můžete také dlužníka donutit, aby svůj dluh uznal. K tomu je nutné, aby reagoval na vaši písemnou žádost. 

Pokud jste někomu půjčili peníze a nemůžete je získat zpět, obraťte se na právníka. Právník zabývající se vymáháním pohledávek v Praze, Brně a dalších městech České republiky vám pomůže dosáhnout spravedlnosti a získat peníze zpět.

Poskytuji právní pomoc při vymáhání jakýchkoli dluhů (půjčky, úvěry, odmítnutí protistrany zaplatit účty, dluhy na výživném nebo mzdě, dluhy na platbách za komunální služby, vymáhání dluhopisů atd.). Pracuji jak s věřiteli a dlužníky, tak s dlužníky.

Existují dva hlavní způsoby vymáhání pohledávek:

  1. Mimosoudní vymáhání pohledávek – zahrnuje sjednání jednorázové platby nebo platby ve splátkách.
  2. Soudní vymáhání – náhrada se provádí na základě soudního příkazu.

První metoda vám umožní rychleji dosáhnout toho, co chcete. Druhá metoda je účinnější, pokud dlužník odmítá platit, i když je dražší a časově náročnější.

Právník má hluboké znalosti v oblasti vymáhání pohledávek a rozumí nuancím tohoto postupu, což mu umožňuje vypracovat účinné strategie pro každou konkrétní situaci, kvalifikovaně vyjednávat s dlužníkem nebo věřitelem a správně vypracovat potřebné dokumenty pro tento proces. 

Advokát bude hájit vaše zájmy u soudu, zajistí dodržování zákonů a dokáže zabránit nátlaku věřitele nebo dlužníka nebo jejich protiprávnímu jednání. 

Obrácení se na právníka vám také ušetří čas, protože odborník se postará o všechny právní aspekty. Bude sledovat průběh procesu, informovat vás o všech změnách a ve všech záležitostech vám poradí.

Navíc tak budete mít jistotu, že jste všechny dokumenty a úkony vyplnili správně a v souladu se zákonem. Díky tomu se vyhnete právním problémům v procesu vymáhání pohledávek.

Vše závisí na situaci – zda existuje důkaz o dluhu, zda byly shromážděny všechny dokumenty, zda je dlužník solventní. Pokud se podaří problém vyřešit mimosoudně, pak dostanete své peníze zpět v souladu se smírnou dohodou. Pokud se však obrátíte na soud, může se proces protáhnout na několik měsíců nebo dokonce let.

Poradenství právníka stojí 2000 korun. Kolik vás však bude právní pomoc při vymáhání pohledávek stát, závisí na řadě faktorů, včetně způsobu řešení problému, délky procesu a úkonů, které právník provede. Například náklady na mimosoudní vymáhání pohledávek budou nižší než hájení vašich zájmů u soudu.

Pro více informací nám zavolejte nebo napište na messenger. Při kontaktu s námi si budete moci prohlédnout také ceník advokátní kanceláře.

Odbornou radu vám může poskytnout právník osobně nebo online. Termín a čas je s klientem předem dohodnut. Pro upřesnění podrobností a sjednání termínu konzultace zanechte žádost na webových stránkách, kontaktujte mě telefonicky nebo prostřednictvím messengeru.