blankAdvokátní kancelář pro realitní právo

Právník na nemovitosti v České republice

Komplexní právní podpora realitních transakcí všech typů. Ochrana investic a vlastnických práv. Inspekce obytných a komerčních nemovitostí. Řešení sporů v předsoudním a soudním řízení. Koupit či prodat nemovitost bez rizik a stresu, ozvěte se nám.

telegram
blank
blank
blankPrávník nemovitostí Praha, Liberec, Brno

Účinná obrana ve sporech o vlastnictví a správu nemovitostí

Poskytuji služby fyzickým a právnickým osobám v oblasti ochrany vlastnických práv, řešení sporů a registrace transakcí s nemovitostmi. Pomáhám kontrolovat obytné, obchodní a průmyslové objekty, a to i ve fázi výstavby, abych zajistil čistotu transakcí při prodeji, koupi, pronájmu nebo darování.

blank

Primární trh

- Audit developera a pozemku
- Ověřování záborů, povolení, exekučních řízení
- Příprava dohod a smluv
- Posouzení investičních rizik
- Ochrana vlastnických práv

blank

Sekundární trh

- Kontrola nemovitosti
- Vypracování kupních a prodejních smluv, nájemních a podnájemních smluv
- Rozdělení nemovitostí
- Jednání s bankou o úvěru, zápis hypotéky
- Náročné transakce a závěti

blankprávník v Praze

Proč potřebujete právníka v oblasti nemovitostí

Nesprávně vyhotovené dokumenty, zapletení do podvodných schémat a konflikty mezi stranami mohou vést ke zdlouhavým soudním sporům a ztrátě vlastnictví domů a podniků. Abyste ochránili své investice a hájili své zájmy při transakcích, potřebujete dobrého právníka v oblasti nemovitostí. Právník prozkoumá dokumenty a objekt, posoudí rizika, poukáže na problém a pomůže jej vyřešit.

blank

Komplexní služby

Provádím konzultace, kontrolu nemovitostí a čistoty transakcí, vypracovávám dokumenty, vyhodnocuji rizika, podporuji transakce a chráním práva klienta u soudu.

blank

Profesionalita

Rozumím složitostem českého práva a mám více než 10 let zkušeností s řešením sporů týkajících se nemovitostí.

blank

Rusky mluvící právník

S klienty komunikuji a řeším všechny problémy s úřady bez jazykových bariér, protože mluvím rusky, česky a anglicky.

blank

Důvěrnost

Veškeré informace poskytnuté klientem v průběhu případu nejsou zveřejňovány ani poskytovány třetím stranám.

blank

Účinná ochrana práv

Pomáhám vytvářet právní pozici a budovat kompetentní obrannou linii v případě sporů a v případě, že se dostanete do spárů podvodníků.

blank

Transakce všech typů

Poskytuji právní pomoc při uzavírání kupních a prodejních transakcí, investic, pronájmu a podnájmu, sepisuji darovací smlouvy a smlouvy s dodavateli.

blankRealitní právo

Právní služby pro nemovitosti a věcná práva k nim

blankGarance 

Upřímnost při práci s klientem

Ponořím se do problému klienta, pečlivě prostuduji dokumenty, zkontroluji čistotu nemovitosti, posoudím rizika a najdu východisko i v obtížných situacích. Poctivě informuji o šancích na úspěch ve sporném případě, nabízím možnosti řešení konfliktu a pomáhám předejít zbytečným výdajům.

Poptat služby
advokáta

Zanechat poptávku 

Zavolejte na číslo 

Napište mi v messengeru 

nebo na mail 

blankRecenze klientů

Co říkají klienti o právních službách advokáta Mgr. Vladimir Churcev

Jan BartekJan Bartek
12:35 31 May 24
Už několikrát mi Vladimír pomohl obratem vyřešit složitou právní situaci. Moc děkuji!
UNWONTEDUNWONTED
13:35 24 Sep 23
Řešil jsem problém zabavování bankovních účtů policií. Právník nás okamžitě upozornil na naše šance, řekl nám strategii a načasování. Po 6 měsících byla ve všech 4 případech zatčení zrušena a peníze byly vráceny. Výborný odborník, doporučuji. Ach ano, bylo hezké, že s vámi byl právník vždy v kontaktu😎
Ekaterina AddamsEkaterina Addams
16:18 09 Jun 23
Požádal jsem o pomoc se splácením dluhu. Půl roku jsem se snažil situaci vyřešit sám, ale Vladimír mi pomohl problém vyřešit na jedné konzultaci, aniž bych vše hnal k soudu, což mi ušetřilo peníze a nervy. Velice vám děkujeme za vaši profesionalitu!
Skvělý právník!!! Pomohl se všemi aktuálními problémy v trestní věci a vyhrál soud. Nízká poklona a respekt.🙏🏼
Velmi profesionální člověk! Na moji žádost o konzultaci bylo vyřízeno velmi rychle. Poskytl všechny informace a pomohl mi tak rychle, že jsem to ani nečekal! Pracoval i nad rámec pracovní doby! což mezi jeho kolegy v Evropě není běžné. Vřele doporučuji!👌🏻
Vladimír NedvědVladimír Nedvěd
16:02 03 Sep 21
Profesionalita na prvním místě, příznivá cena. Pan Churcev dělá svojí práci velmi dobře.
Alex DorbyAlex Dorby
16:21 18 Mar 21
Naprostá nespokojenost. Nedoporučuji.Ovšem zvláštní že já vím kdo jste, když zajišťoval jste nám prodej bytu.
Milos MysickaMilos Mysicka
07:55 15 Aug 19
S Vladimirem jsme resili smlouvy a prodej bytu. Vse probehlo v klidu, poradil a pomohl na vysoke a profesionalni urovni.
js_loader

blankPrávní služby

Jaké problémy řeší právník zabývající se nemovitostmi

Pomáhám českým občanům i cizincům chránit nebo zpochybňovat jejich vlastnická práva a řešit veškeré problémy související s nemovitostmi. Případ prostuduji do nejmenších detailů, vyhodnotím rizika a šance na výhru, sestavím účinnou strategii obrany. Vysvětluji také právní pojmy a nuance práva, tj. hovořím s klientem srozumitelným jazykem.

blankRealitní právník v Praze

Náklady na služby advokáta

Právní poradenství

Právní posouzení případu, zkoumání dokumentů, vysvětlení legislativních norem, studium problému klienta a hledání řešení.

2 000

bez DPH

Právní podpora

Prohlídka nemovitosti, příprava dokumentů, pomoc při uzavření transakce, řešení různých sporů, zastupování před soudy a státními orgány.

NA VYŽÁDÁNÍ
blankFAQ

Časté otázky

Mnoho sporů mezi manželi, příbuznými a sousedy se týká nemovitostí. Neznalost zákona a svých práv, neschopnost hájit své zájmy, chyby v dokumentech a jednání podvodníků vedou ke ztrátě vlastnictví bydlení a dalších objektů. Vysoká jsou také rizika při investování do výstavby, protože investor není vždy schopen provést úplnou kontrolu developera, objektu a pozemku. Proto je důležité obrátit se na odborníka.

Právník může poskytnout konzultace a právní expertizu dokumentů, stejně jako připravit kupní a nájemní smlouvu. V případě konfliktů, právních sporů a složitých situací však budete potřebovat právníka zabývajícího se nemovitostmi.

Právník má vyšší vzdělání, může poradit, posoudit případ a dát doporučení, ale nemůže podávat žádosti na úřady, kontrolovat právní čistotu objektů, chránit zájmy u soudu. To vše však může udělat advokát. Jedná se o odborníka, který má nejen potřebné znalosti, ale také zkušenosti s vedením případů. Advokát může být za porušení zákona pohnán ke kárné odpovědnosti nebo mu může být odebrána licence, takže je za své jednání odpovědný a garantuje řešení konfliktů v rámci zákona.

Advokát tak pomáhá řešit spory týkající se nemovitostí, v přípravném řízení a v soudním řádu, chránit práva a hájit zájmy klienta u soudu, posoudit rizika v případu a minimalizovat je, provést znalecké zkoumání dokumentů a zkontrolovat čistotu předmětu.

Dobrý právník v oblasti nemovitostí rozumí složitostem práva, dokáže vyhrát soudní spory, je schopen odhalit i složité podvodné machinace s nemovitostmi, pomáhá najít pro klienta nejvýhodnější řešení problému.

Mám za sebou více než 10 let úspěšného vedení případů a řešení sporů souvisejících s nemovitostmi. Vždy se ponořím do problému klienta, pečlivě prostuduji podklady, vyhodnotím rizika a snažím se najít východisko i ze zdánlivě bezvýchodné situace. Při své práci zaručuji poctivost a důvěrnost. Pro konzultaci mě prosím kontaktujte telefonicky nebo zanechte dotaz na webových stránkách.

Služby realitního právníka zahrnují kontrolu dokumentace, inspekci nemovitostí, podporu transakcí, řešení stavebních a bytových sporů a obhajobu zájmů klienta u soudu. Kromě toho právník připravuje návrhy dohod a smluv a zasílá stížnosti, žaloby a žádosti potřebným úřadům, činí advokátní žádosti o informace a důkazy, pomáhá získat stavební povolení, posuzuje rizika investice atd.

Právník kontroluje obytné a komerční nemovitosti z hlediska rizik spojených s jednáním podvodníků a třetích stran, pomáhá formalizovat transakci, potvrdit nebo zpochybnit vlastnictví. 

V jakých otázkách právník pomůže:

 • kontrolu zákonnosti transakce;
 • kompetentní přípravu dokumentů;
 • zkoumání dokumentů;
 • odhalení nelegální stavby, skrytého záboru nemovitosti nebo předmětu zástavy;
 • získání dokumentace o povolení;
 • potvrzení vlastnických práv;
 • zrušení registrace bývalých nájemců, obsazení nebo vystěhování nájemců;
 • rozdělení majetku;
 • sepsání závěti a zákonný vstup do dědictví;
 • obhajoba práv a zájmů klienta u soudu;
 • řešení majetkových sporů;
 • ověřování dluhů developera, prodávajícího nebo pronajímatele;
 • privatizace bytů, letních domů, garáží a dalších objektů;
 • posouzení investičních rizik;
 • shromažďování důkazů pro soud;
 • zasílání podkladů pro vymáhání náhrady škody;
 • registrace hypoték atd. 

Poskytuje také právní pomoc jako advokát při zpochybňování transakcí s nemovitostmi. To znamená, že pomáhá napadnout závěť, darovací smlouvu, darovací smlouvu, kupní a prodejní smlouvu, nájemní smlouvu, podnájemní smlouvu nebo rozhodnutí soudu o rozdělení majetku, napadnout vlastnictví domu, pozemku, skladu nebo jiného objektu. Advokát bude zastupovat vaše zájmy u soudu a v případě potřeby se zúčastní jednání s protistranou.

Máte-li zájem o odborné poradenství v majetkových otázkách, obraťte se na mne pro vás vhodným způsobem a získejte doporučení k řešení problému.

Při výběru advokáta byste měli věnovat pozornost jeho specializaci, zkušenostem a pověsti. Úspěch vašeho případu závisí na tom, jak moc se specialista vyzná v oboru, který potřebujete. Proto si prostudujte informace o advokátech, zjistěte, jaké problémy již řešili, zda vyhráli případy u soudu, a také si přečtěte recenze.

Je důležité vybrat si právníka, kterému budete důvěřovat. Proto se doporučuje přihlásit se na první konzultaci, abyste mohli s odborníkem komunikovat, zjistit, jaký je jeho přístup a způsob komunikace. To vám umožní pochopit, zda vám tato setkání vyhovují a zda mu můžete důvěřovat v oblasti osobních informací.

Porovnejte také ceny právních služeb. Velké firmy nebo známí právníci, kteří vyhráli mnoho případů, si obvykle účtují více. Berte v úvahu, že nízká cena může znamenat nedostatek zkušeností nebo nekompetentnost v těch záležitostech, ve kterých potřebujete pomoc. Například odborník se může dobře orientovat v uzavírání smluv, ale nevidí úskalí a rizika při kontrole nemovitosti, což nakonec povede k nepříjemným následkům.

Rozumím složitostem českého práva, mám zkušenosti s řešením různě složitých majetkových sporů a hovořím plynně třemi jazyky, včetně češtiny a ruštiny, takže pomáhám nejen českým občanům, ale i cizincům, kteří zde mají přechodný nebo trvalý pobyt.

Nabízím komplexní služby v oblasti ochrany práv – poradenství, kontrolu čistoty objektů před koupí, posouzení rizik investice do stavby, podporu transakcí a zastupování u soudu v případě potřeby. Poskytuji však i jednorázové služby k vyřešení konkrétního problému klienta, např. sepsání kupní či nájemní smlouvy na primárním či sekundárním trhu s nemovitostmi, právní expertizu dokumentů, ověření prodávajícího před transakcí apod. Chcete-li se na něco zeptat a získat konzultaci, zavolejte mi na telefon, napište mi na messenger nebo zanechte dotaz na webových stránkách.

Cena právních služeb závisí na různých faktorech, včetně složitosti žádosti a seznamu prací, které má advokát provést. Například audit dokumentace v různých firmách může stát od 4000 Kč, sepsání darovací smlouvy 5000 Kč a kupní smlouvy 6000 Kč. Řešení konfliktů s dodavateli, sporů mezi sousedy nebo příbuznými, stejně jako ochrana zájmů klienta u soudu, bude stát více.

Cena služeb je stanovena na konzultaci – po prostudování problému klienta, posouzení případu a vypracování plánu postupu, jak zvítězit.

U mě je cena právní konzultace k problematice nemovitostí 2000 korun. S klientem probereme všechny nuance případu a dohodneme se na detailech, prostuduji dokumenty a sestavím strategii obrany, poté vyčíslím konečnou cenu služeb. Pro sjednání termínu konzultace vyplňte prosím formulář na webových stránkách nebo mě kontaktujte telefonicky.

Pokud potřebujete radu právníka v oblasti nemovitostí, pomoc při analýze a přípravě dokumentů nebo obhajobu u soudu, obraťte se na advokátní komoru v České republice. V seznamu naleznete advokáty, kteří se specializují na nemovitosti a stavebnictví. Tento přístup vám poskytne výhodu, protože státní seznam obsahuje odborníky s licencí a zkušenostmi.

Také můžete využít vyhledávače, do vyhledávacího pole zadat příslušný dotaz a přejít na stránky advokátů, které se objeví ve výstupu. Kromě toho můžete najít právníka na tematických fórech, pokud důvěřujete recenzím a zkušenostem jiných lidí, nebo se zeptat svých příbuzných a známých, kteří se již obrátili na právníky při řešení bytových a jiných otázek souvisejících s nemovitostmi.

Jsem zapsán v seznamu advokátů v České republice, mám licenci a desetiletou praxi v oblasti řešení sporů se specializací na nemovitostní problematiku, takže vám mohu pomoci najít řešení jakéhokoli problému v tomto odvětví. Pro více informací a poradenství mi zavolejte nebo zanechte dotaz online.