SlužbyPrávo nemovitostí

Právo nemovitostí


Prodáváte nebo kupujete nemovitost? Pronajímáte byt nebo dům? Darujete nemovitost v rámci rodiny nebo třetí osobě? Rekonstruujete byt nebo si chcete postavit dům? Přejete si připravit advokátní úschovu kupní ceny, aby byla zajištěna bezpečnost transakce pro obě smluvní strany? Jste realitní kanceláří, která požaduje pravidelnou přípravu převodních a souvisejících smluv nebo jejich revizi?

Právní služby v oblasti nemovitostí nezačínají ani nekončí pouhým sepsáním příslušné smlouvy. Klientům v případě zájmu běžně poskytuji poradenství v průběhu celého procesu, a to včetně maximálního možného zjištění právních, faktických nebo případných jiných vad nemovitosti při jejich koupi, maximální ochranu práv prodávajícího při jejich prodeji či případně lustraci osob potenciálních nájemců a zjištění základních možných rizik.

Veškeré výše uvedené situace i mnohé další související s nemovitostmi je vždy vhodné řádně a důkladně smluvně ošetřit, abyste měli jistotu správného průběhu všech transakcí a současně jistotu ochrany vašich práv.

Zajímá vás jiná oblast práva nemovitostí? Využijte úvodní schůzky.
Hledáte jiné právní služby?

Může vás také zajímat:
Novinky v realitním zákoně v roce 2020