blankAdvokátní kancelář Liberec

Nejlepší právník Liberec

Potřebujete služby zkušeného profesionálního advokáta v Liberci? Poskytuji právní pomoc zejména v Liberci a Praze. Po předchozí domluvě mohu poskytnout advokátní služby i v jiných městech České republiky.

telegram
blank
blank

blankPRÁVNÍK Liberec

Advokát Liberec - poradíme vám a dosáhneme nejlepšího možného řešení vašeho případu

Včasné odhalení nebo prevence problému jsou nejlepší cestou k úspěchu a ochraně vašich práv.

blank

Pro fyzické osoby

Poskytuji právní poradenství zejména fyzickým osobám

Hájím práva fyzických osob v soudním procesu. Připravím pro vás potřebnou právní dokumentaci. Kvalitní obhajoba obviněných i obžalovaných v trestním řízení.

blank

Pro právnické osoby

Poskytuji právní služby menším a středním společnostem.

Outsourcing právních služeb umožňuje společnostem optimalizovat výdaje, vyhnout se zaměstnávání interních právníků, to vše za současného zajištění kvalitní právní podpory za příznivou cenu.

blankprávník v Liberci

Výhody spolupráce se mnou

Mám dlouholetou praxi a bohaté zkušenosti s řešením mnoha právních otázek. Po celou dobu spolupráce jsem k vám upřímný a upozorňuji na rizika případu. Otevřenost s klientem a žádné prázdné sliby mi umožňují nastavit ve spolupráci s vámi reálnou právní strategii nebo vás ochránit před skutečnými riziky, aniž bych vám sliboval nemožné.

blank

Úspěšná praxe

více než 83 % soudních případů s příznivým výsledkem pro klienta.

blank

10 let praktických zkušeností

Právní podpora založená na řadě zkušeností s mnoha různorodými právními případy.

blank

Jazykové dovednosti na vysoké úrovni

Poskytuji právní pomoc v češtině, ruštině i angličtině.

blank

Vztahy založené na důvěře

Budu vám k dispozici od první schůzky až do konečného rozhodnutí o případu nebo podpisu smlouvy.

blank

Důvěrnost informací

Dbám na zachování aboslutní mlčenlivosti.

blank

Rozmanitost služeb

Mohu pro vás působit jako advokát, zmocněnec, vyjednavač nebo kdokoliv, koho si situace zrovna žádá.

blankGarance

Upřímnost ohledně šancí na úspěch ve vašem případě

Hájím zájmy a práva klientů i v těch nejsložitějších případech, které se na první pohled zdají neřešitelné. Vždy na začátku důkladně posoudím vaši situaci a pokud existuje sebemenší šance na úspěch, hájím vaše zájmy. Avšak v případech, kdy váš případ nemá žádnou šanci na úspěch, sdělím vám to vždy na samém počátku spolupráce. 

Poptat služby
advokáta

Zanechat poptávku 

Zavolejte na číslo 

Napište mi v messengeru 

nebo na mail 

blankRecenze klientů

Co říkají klienti o právních službách advokáta Mgr. Vladimir Churcev

Jan BartekJan Bartek
12:35 31 May 24
Už několikrát mi Vladimír pomohl obratem vyřešit složitou právní situaci. Moc děkuji!
UNWONTEDUNWONTED
13:35 24 Sep 23
Řešil jsem problém zabavování bankovních účtů policií. Právník nás okamžitě upozornil na naše šance, řekl nám strategii a načasování. Po 6 měsících byla ve všech 4 případech zatčení zrušena a peníze byly vráceny. Výborný odborník, doporučuji. Ach ano, bylo hezké, že s vámi byl právník vždy v kontaktu😎
Ekaterina AddamsEkaterina Addams
16:18 09 Jun 23
Požádal jsem o pomoc se splácením dluhu. Půl roku jsem se snažil situaci vyřešit sám, ale Vladimír mi pomohl problém vyřešit na jedné konzultaci, aniž bych vše hnal k soudu, což mi ušetřilo peníze a nervy. Velice vám děkujeme za vaši profesionalitu!
Skvělý právník!!! Pomohl se všemi aktuálními problémy v trestní věci a vyhrál soud. Nízká poklona a respekt.🙏🏼
Velmi profesionální člověk! Na moji žádost o konzultaci bylo vyřízeno velmi rychle. Poskytl všechny informace a pomohl mi tak rychle, že jsem to ani nečekal! Pracoval i nad rámec pracovní doby! což mezi jeho kolegy v Evropě není běžné. Vřele doporučuji!👌🏻
Vladimír NedvědVladimír Nedvěd
16:02 03 Sep 21
Profesionalita na prvním místě, příznivá cena. Pan Churcev dělá svojí práci velmi dobře.
Alex DorbyAlex Dorby
16:21 18 Mar 21
Naprostá nespokojenost. Nedoporučuji.Ovšem zvláštní že já vím kdo jste, když zajišťoval jste nám prodej bytu.
Milos MysickaMilos Mysicka
07:55 15 Aug 19
S Vladimirem jsme resili smlouvy a prodej bytu. Vse probehlo v klidu, poradil a pomohl na vysoke a profesionalni urovni.
js_loader

blankSlužby advokáta v Liberci

Vyberte oblast práva, ve které potřebujete konzultaci.

Nenašli jste svůj dotaz v seznamu služeb? V několika odstavcích nelze obsáhnout všechny odborné znalosti. Objednejte si právní konzultaci v Liberci a získejte informace týkající se právě vaší situace.

Občanské právo upravuje valnou většinu každodenních životních situací. Řadu situací je možné a rozhodně vhodné smluvně ošetřit. V ostatních případech Vám mohu poskytnout právní poradenství za účelem hájení Vašich práv a zajištění Vašich nároků. V případech, kdy je nutné věci řešit soudně, Vám rovněž mohu pomoci s přípravou žaloby a procesním zastoupením před českými soudy. 

Pojem korporátní právo v sobě obecně řečeno zahrnuje veškeré právní otázky, které řeší společnost a její statutární či jiné orgány v průběhu životního cyklu společnosti. Nejčastěji se jedná o zakládání a celkové fungování společnosti, její interní změny a na konci života společnosti o její likvidaci. Dále se může jednat o úpravu právních vztahů mezi jednotlivými orgány společnosti, nastavení a smluvní ošetření konkrétních povinností jednatele společnosti či jejích zaměstnanců nebo zastupování společnosti v různých rejstříkových řízeních. 

Právo finančních institucí se v České republice týká zejména společností poskytujících platební služby. Konkrétně se jedná o poskytovatele platebních služeb malého rozsahu, platební instituce, instituce elektronických peněz, vydavatele elektronických peněz malého rozsahu a správce informací o platebním účtu. 

blankNejlepší právník Liberec

Poplatky za advokáta

Přemýšlíte o využití právních služeb?

Využijte úvodní konzultace se slevou, v rámci které mohu blíže posoudit váš případ a navrhnout jeho řešení a další kroky! 

2 000

bez DPH

Komplexní právní servis

Náklady na právní služby v rámci předplatných právních služeb jsou nižší než při objednání samostatné služby!

NA VYŽÁDÁNÍ
blankFAQ

Časté otázky

K tomu, aby se člověk mohl stát advokátem v Liberci (a pochopitelně i ve zbytku České republiky), je třeba nejen získat odborné vysokoškolské vzdělání, ale také pracovat v příslušném oboru nejméně tři roky na pozici advokátního koncipienta, složit advokátní kvalifikační zkoušku, být bezúhonný, složit slib advokáta a být zapsán v registru České advokátní komory.

Advokát má dle právních předpisů zvláštní postavení, jedná podle zákona o advokacii a je vždy pevně vázán pokyny klienta, bez ohledu na okolnosti (pokud není pokyn klienta nezákonný).

Jsem zapsán u České advokátní komory, což mě opravňuje k výkonu advokacie na území České republiky. Kromě toho hovořím plynně anglicky, rusky a samozřejmě česky, takže při práci s klienty nebo jednání s obchodními partnery či protistranami nemám jazykové bariéry.

Kdy potřebujete pomoc advokáta v Liberci? V nejlepším případě je vhodné se na advokáta obrátit ještě před tím než jej potřebujete. Prevence je nejlepší právní službou. Samozřejmě pokud vám hrozí soudní spor, jste obviněni nebo již obžalování z trestného činu nebo potřebujete připravit jiné zastoupení před soudem, je vhodné kontaktovat advokáta.

Dle právních předpisů pouze advokáti mohou vykonávat obhajobu občanů, proti kterým je vedeno trestní stíhání a mohou vás zastupovat u nejvyšších soudů. V občanskoprávních věcech je možné se obejít bez advokáta, ale jeho přítomnost značně zvyšuje šance na úspěch.

V Liberci je pro cizince, kteří nehovoří česky a neznají legislativu, obzvláště obtížné hájit svá práva. Proto je důležité obrátit se na zkušeného advokáta, který hovoří rusky.

Poskytuji právní služby fyzickým i právnickým osobám. Pro více informací mi zavolejte nebo pošlete zprávu a vaši situaci vyřešíme k vaší spokojenosti.

Každý právník má vysokoškolský titul v oboru právo, ale ne každý právník se stane advokátem. Za tímto účelem je nutné absolvovat praxi a složit advokátní zkoušku. Obrátíte-li se tedy na advokáta, můžete si být jisti, že se vám dostane kvalitního poradenství a skutečné pomoci ve vašem případě.

Pouze advokát má právo obhajovat osoby v trestním řízení, a to od okamžiku zadržení nebo sdělení obvinění, a také jej kdykoliv a bez omezení navštěvovat ve vazební věznici. Advokát má vždy právo účastnit se všech výslechů, rekonstrukcí, vyšetřovacích pokusů a jakýchkoli dalších úkonů v trestním řízení.

Advokát může hájit práva každého v občanskoprávních věcech a pomáhá dosáhnout úspěchu v soudních sporech. Advokát v Liberci vám poskytne:

 • Konzultace a poradenství v českém, ruském a/nebo anglickém jazyce;
 • Efektivní řešení vašeho problému bez zbytečných nákladů a oddalování řešení;
 • Vypracování dokumentů v souladu s právními předpisy a hlavně vašimi zájmy;
 • Obhajobu vašich práv před soudy a eliminaci nebo zmírnění následků soudního řízení;
 • Zaručuji absolutní mlčenlivost, důvěrnost a maximální možnou kvalitu své práce. Při podrobném studiu každého případu poskytuji klientovi informace o všech možných průběhu variantách událostí a hledám nejlepší řešení. Pokud neexistuje žádná nebo minimální šance na výhru, poctivě vás o tom informuji bez vytáček a průtahů.

Pro sjednání konzultace mě kontaktujte telefonicky nebo prostřednictvím messengerů.

Ano, právní poradenství v Liberci poskytuji osobně i online, ať jste kdekoli. Online konzultace musí být uhrazena před jejím začátkem.

Zajišťuji naprostou důvěrnost a bezpečnost všech vašich údajů.

Pomoc právníka/advokáta v Liberci můžete potřebovat v různých situacích – od vyřizování vízových a pracovních záležitostí až po sepisování žalob a obhajobu vašich práv u soudu.

Oblasti, ve kterých mohu pomoci:

 • Nemovitosti: Podpora transakcí s nemovitostmi (pronájem, koupě, prodej), papírování, zápis do katastru nemovitostí a další aspekty. Příprava smluv a ověřování vlastnických práv.
 • Občanské právo: Řešení rodinných a správních záležitostí, pomoc při rozvodu, opatrovnictví, příprava dokumentů. Obhajoba zájmů u soudu v různých občanskoprávních a správních věcech.
 • Obchodní právo: Registrace a likvidace podniku, jednání s bankami, příprava dokumentace, obhajoba podnikatelských práv u soudu.
 • Trestní právo: Zastupování zájmů v trestních věcech, sepisování prohlášení pro orgány činné v trestním řízení, obhajoba u soudu.
 • Pracovní právo: Právní poradenství: pomoc při řešení pracovních sporů, odvolání proti výpovědi, poradenství v oblasti pracovního práva.
 • Vymáhání pohledávek: Vymáhání pohledávek soudní cestou, jednání s dlužníky, vymáhání dokumentů.
 • Autorské právo: Registrace ochranných známek, získání patentů, ochrana autorských práv.

Pro sjednání konzultace mě kontaktujte telefonicky nebo prostřednictvím messengeru. Najdu nejlepší řešení pro vaši situaci a pomohu vám ochránit vaše zájmy.

Nikdy není možné říct, kdo je nejlepší právník v Liberci. Odpověď na tuto otázku záleží vždy na konkrétních okolnostech případu, zkušenostech a vaši situaci. Mé bohaté zkušenosti však vždy maximalizují vaši šanci na úspěch v jakékoliv věci.

Pro vyhledání advokáta v Liberci můžete použít internetové vyhledávání přes Google, kde najdete různé nabídky a vyberete si ze seznamu nejvhodnějšího, nebo můžete nahlédnout do seznamu advokátů na oficiálních stránkách České advokátní komory.

Důležité je prostudovat si informace o každém advokátovi, přečíst si reference klientů, zjistit, na jaké oblasti se specializuje a jaké je procento úspěšně vyřízených případů. Poté si můžete domluvit termín konzultace a rozhodnout se, zda mu svůj případ svěříte.

Žádný odborník vám neřekne o všech svých úspěších a neúspěších. V Liberci, stejně jako jinde, se skutečná úroveň dovedností právníka projevuje jeho schopností vyhrávat případy a budovat správné vztahy s klienty. Již při úvodním projednávání vašich problémů budete moci pochopit, jak dobře vám právník rozumí a zda jste připraveni mu svěřit řešení vašeho problému. Je důležité věnovat pozornost těmto důležitým aspektům:

 • Důvěra: Abyste dosáhli požadovaného výsledku, musíte být vůči svému právníkovi co nejotevřenější, což je možné pouze v případě vzájemné důvěry. Díky vaší komunikaci byste si měli uvědomit, jak příjemně se cítíte při sdělování svých nejintimnějších informací.
 • Komunikační schopnosti: Profesionál pozorně naslouchá, klade upřesňující otázky, pečlivě analyzuje všechny předložené dokumenty a podrobnosti případu, poskytuje zpětnou vazbu, vysvětluje možné šance na úspěch, průběžně vás informuje, objasňuje nejasné body a podrobně popisuje celý postup včetně případných změn.
 • Realistická očekávání: Každý zodpovědný právník vám řekne, že není možné zaručit 100% úspěch, protože soudní spory často přinášejí překvapení. Odborník s vámi otevřeně probere všechny možné výsledky, aniž by vám dával plané sliby.
 • Profesní odstup a etika: Emoce hrají v právnické profesi velkou roli, zejména v rodinných a trestních věcech. Váš právník může a měl by s vámi soucítit, ale jeho hlavním úkolem je zůstat objektivní a řešit věci profesionálně, aniž by podléhal emocím.
 • Zkušenosti a specializace: Je důležité, aby právník měl nejen zkušenosti ve správné oblasti práva, ale aby se také mohl pochlubit úspěšnými případy. To je obzvláště důležité, pokud váš případ vyžaduje specializované znalosti, například v oblasti rodinného práva.

Informujte se o profesní dráze advokáta, jeho specializaci, věnujte pozornost tomu, jak vede konzultace, abyste si mohli vybrat odborníka, na kterého se můžete spolehnout.

Pro nalezení nejlepšího advokáta v Liberci doporučujeme spolehnout se jak na rady známých, kteří se již s právními službami setkali, tak na vlastní pocity po posouzení profilů několika odborníků a ohlasů na jejich činnost na internetu.

Při výběru je důležité zohlednit oblast odbornosti advokáta, abyste se obrátili na někoho, kdo je kompetentní v řešení podobných problémů, jako je ten váš. Takové informace lze nalézt na oficiálních internetových stránkách advokáta nebo je lze získat přímým telefonickým kontaktem nebo při osobním setkání.

Nemělo by být opomenuto ani místo sídla advokáta. Ačkoli je mnoho právních konzultací možné uskutečnit online, bez vazby na konkrétní město, mít advokáta v Liberci bude výhodnější, pokud se jedná o dlouhý proces s nutností pravidelných schůzek a návštěv soudu, což ušetří náklady spojené s cestováním.

Seznam služeb poskytovaných advokátem:

 • Poradenství: vyřešení situace, posouzení možných rizik a vypracování strategie řešení záležitosti;
 • Ověření dokumentace: analýza a vyhodnocení právně relevantních dokumentů souvisejících s případem;
 • Mediace: vyjednávání o dobrovolném urovnání konfliktu;
 • Příprava dokumentů: tvorba žalob, stížností, stížností a dalších právních dokumentů, jakož i pomoc při shromažďování potřebných informací k případu;
 • Zastupování u soudu: obhajoba práv klienta během soudních jednání, včetně schopnosti jednat jménem klienta na základě plné moci, shromažďování důkazů a příprava všech potřebných dokumentů k dosažení příznivého výsledku;
 • Právní podpora transakcí: pomoc při jednáních s investory, partnery atd., ochrana zájmů klienta a příprava transakční dokumentace;
 • Zastupování na úřadech: obhajoba práv a zájmů klienta v případech interakce s kontrolními a dozorovými orgány, řešení problémů s finančními institucemi a v dalších případech.

V závislosti na specifikách vaší situace advokát určí potřebné kroky a udělá vše pro zajištění nejlepšího výsledku. Pokud potřebujete právní podporu, neváhejte se na nás obrátit telefonicky nebo prostřednictvím messengeru.

Hlavní rozdíl mezi advokátem a notářem spočívá v rozsahu jejich profesní činnosti. Notář je zástupcem veřejné služby a pracuje v úředním postavení. Jeho hlavním úkolem je osvědčovat správnost dokumentů. Zatímco advokát působí jako nezávislý odborník a poskytuje právní služby v mnoha oblastech, včetně hájení práv a zájmů klientů před soudy a jinými instancemi.

Úkony notáře zahrnují ověřování transakcí, závětí, plných mocí a dalších dokumentů, vydávání dědických osvědčení, přijímání žádostí o přijetí nebo odmítnutí dědictví, potvrzování podpisů na dokumentech, správnost překladů dokumentů z jednoho jazyka do druhého a další úkony související s legalizací dokumentů.

Advokáti zase mohou poskytovat poradenství v různých právních otázkách, analyzovat pravděpodobnost úspěchu v soudních sporech, poskytovat podporu při přípravě žalob a dalších soudních dokumentů a chránit zájmy klienta u soudů.

Je důležité si uvědomit, že advokát připravuje dokumenty a hájí je u soudu, aniž by je ověřoval, zatímco notář ověřuje dokumenty, ale neposkytuje poradenství ani právní pomoc ve sporech.

Právník má vysokoškolské vzdělání v oboru právo, ale nemá žádnou další profesní zkoušku.

Advokát má vysokoškolské vzdělání v oboru právo, po kterém absolvoval minimálně 3letou právní praxi na pozici advokátního koncipienta, následně složil advokátní zkoušku skládající se z písemného textu, praktické písemné a ústní části.

Délka konzultace záleží vždy na složitosti případu a pochopitelně množství dokumentů a podkladů, které má klient k dispozici.

V drtivé většině případů však pro zahájení spolupráce stačí 60minutová úvodní konzultace se slevou, aby bylo možné projednat základní aspekty případu, poskytnout obecné rady klientovi a dohodnout se na další spolupráci.

Můžeme se dohodnout na online nebo osobní schůzce v Liberci či mé kanceláři v Praze. Pro rezervaci termínu mě kontaktujte na tel. +420 777 026 726, pošlete mi zprávu na messengeru nebo napište na e-mail office@churcev.cz. Domluvíme se na datu a čase schůzky, kde probereme všechny podrobnosti.

Poskytuji poradenství na dálku: můžete mě kontaktovat telefonicky, přes Viber, WhatsApp nebo Telegram a také prostřednictvím videokonferencí. Vaše fyzická poloha není důležitá – klíčové je spolehlivé internetové připojení. Chcete-li tuto službu využít, musíte se o online poradenství přihlásit předem pomocí vámi zvoleného způsobu.

Podle právních předpisů hradí služby advokáta účastníci řízení: osoba, která požádala o právní pomoc, nebo strana, která spor prohrála, včetně úhrady soudních nákladů. V určitých situacích hradí náklady na služby advokáta stát.

Kvalifikovaný advokát v Liberci, který je schopen řešit složité problémy, nebude pracovat za symbolickou odměnu. Cena za jeho služby je tvořena na základě času stráveného nad vaším případem, stupně jeho složitosti a potřeby provedení určitých úkonů. Například jednoduchá konzultace nebo analýza dokumentace vás bude stát méně než příprava dokumentů nebo vystoupení u soudu na vaši obhajobu.

Nabízím služby, které v sobě spojují přiměřený poměr ceny a kvality. Cena mé práce začíná na 2000 Kč a liší se v závislosti na pracnosti a délce trvání procesu. Právní služby jsou také poskytovány za výhodných podmínek, což je cenově výhodnější než platit za každou službu zvlášť. Pro podrobnou diskusi o nákladech a vypracování individuální cenové nabídky mě prosím kontaktujte telefonicky nebo prostřednictvím messengeru.